I voted!
e107946
У червні 2016 року ми переїхали з Каліфорнії до штату Орегон. Коли я пішов до DMV щоб отримати орегонське посвідчення водія, я також зареєструвався виборцем у цьому штаті. У Каліфорнії виборці мають вибір -- голосувати поштою або особисто. Однак, у Орегоні такого вибору немає -- голосувати можна тільки поштою. Вже 21 жовтня я отримав бюлетень, заповнив, і наступного понеділка відіслав назад. Сьогодні перевірив на веб сторінці Секретаріату штата Орегон і побачив, що вони його отримали 26 жовтня. За 7 років мого громадянства США, я голосував у всіх трьох штатах Західного узбережжя -- Вашингтоні, Орегоні та Каліфонії. І завжди тільки поштою :) Ніяких черг та ніяких перевірок ID -- все дуже зручно та швидко.


So long, San Jose...
e107946

It was a good 5-year ride...


1966 рік: жовто-блакитний прапор над радянським Києвом
e107946
Історик Станіслав Цалик розповідає, як на даху "нархозу" відчайдухи вивісили синьо-жовтий прапор, і як КДБ розпочало проти них слідство - рівно 50 років тому. http://www.bbc.com/ukrainian/blogs/2016/05/160504_ukrainian_flag_kyiv_blog_she

Як живуть місцеві богатії :-)
e107946
Проходячи повз цього будинку, я завжди вважав, що він найгірший на цій вулиці. Прогулючись декілька днів тому, я помітив, що у них з’явилось нове авто :)

no title

Read more...Collapse )

Монтерейська Затока
e107946

Дуже люблю Тихий Океан


Del Monte Beach (Monterey, CA)
e107946
Сьогодні ми поїхали до Монтерею. Погода була чудова: +24° та сонячно. Літній сезон закінчився, тому людей на пляжі було небагато. Дель Монте пляж - мій улюблений, тому що там не буває товп людей, дуже чисто і пляж тягнеться на десятки міль аж до самого Санта Крузу.

1. Під'їзжаємо до океану

tide_ave
Read more...Collapse )

Український прапор у незвичайному місті
e107946


Два тижні тому ми відпочивали у невеликому курортному містечку South Lake Tahoe, яке знаходиться на кордоні зі штатом Невада. Проходячі повз маленького готеля, я помітив український прапор поряд з американським, німецьким, китайським та ще одним, країни якого я не знав. Я так і не зрозумів, чому саме ці прапори (звісно окрім американського) були вивешені на тому готелі, але все одно приємно :-)


Як будують будинки у США
e107946
Ось так:

1. Готують місце для фундаменту

under_construction2
Read more...Collapse )

Simple Minds - Broken Glass Park (Official)
e107946
This song speaks to my soul :-) Simple Minds is one of the best bands of all times.


Marriage equality has arrived!
e107946
Учора Верховний Суд США наголосив, що конституційні заборони одностатевих шлюбів в багатьох штатах суперечать Констітуції США. Obergefell v. Hodges. Таким чином одностатеві шлюби по всій країні були узаконені одразу після наголошення рішення.

Мої вітання усім одностатевим парам у Сполучених Штатах, які нарешті зможуть одружитися у своєму штаті за місцем свого проживання. Їм не потрібно буде подорожувати щоб укласти шлюб. Сподіваюсь, що в Україні ЛГБТ здобуде саму таку рівність у суспільстві.

lgbt_flag

?

Log in

No account? Create an account