?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Як будують будинки у США
e107946
Ось так:

1. Готують місце для фундаменту

under_construction2

2. Так виглядає каркас та деякі зовнішні стіни

under_construction1

3. Потім на стіни кладуть якийсь матеріал схожий на пінопласт

under_construction3

4. А це майже закінчений будинок

under_construction4

5. Спочатку одразу після мого приїзду до США, мені було дуже дивно, як будинки можуть будуватись з дерева та ДСП, але потім я зрозумів, що так будуються не тільки приватні будинки, а також 5-поверхові апартменти:

apartment_under_construction


  • 1
Тэг ДСП ))) На фото OSB - Oriented Strand Board, придуманная в Канаде. Хороший материал, как фанера. В России его сейчас тоже полно применяют. И строить каркасным способом тоже начали.


Edited at 2015-09-02 09:02 am (UTC)

Спасибо, буду знать. Здесь в нестроительных кругах их называют общим термином - particle board :-) Наверное, поэтому я перевёл как ДСП.

Как раз попался репортаж про каркасные дома и OSB: http://kak-eto-sdelano.livejournal.com/272817.html

цікавий материал, дякую

Наша дочка, народжена студентами будівельного інституту, побувавши в США, сказала, що будинки в них на вигляд "фанерні", дмухни і впаде, мабуть, не читали американці казку про трьох поросят.
Та й ми тут в новинах часто бачимо наслідки ураганів в США, якщо в нас дахи зриває, то в них ці коробочки ламаються повністю.

Казка про трьох поросят у США дуже популярна і її всі знають :-) І про наслідки ураганів теж знають, але все одно будують з дерева та фанери. Мені здається, що резон такий -- якщо ураган знищить будинок, то побудувати новий не буде проблемою, крім того в будинку буде нове обладнання і нові матеріали. До речі, всі будинки у США застраховані, якщо були куплені у кредит, тому відбудовуються вони за рахунок страхової компанії.

За останні пару років набирає популярність нова техгологія будівлі -- insulated concrete form (ICF), тобто незнімна опалубка. Виглядає це як сендвич -- з двох сторін лісти пенопласту, які скріплюються між собою металевими рейками і між ним заливається бетон. Потім на пенопласт можна класти штукатурку, обої, гіпсокартон чи навіть кирпич (з зовнішньої сторони). Такий будинок може вистояти ураган, але дах злетить все одно :)

Я так і підозрювала щодо страховки. Але, все одно, якось звикаєш до свого будинку, до якихось рідних речей...
"concrete" (бетон) - мало не єдине будівельне слово, яке я пам"ятаю англійською з інституту. Якщо стали будувати так, то повинно триматись. Ідея непогана, не витрачається час на демонтаж опалубки (та й зношується вона).
А Ви в якому штаті? У вас просто зима, чи такі страшенні сніги, як в нас показували в 11 штатах?

Американці переїжджають за своє життя багато разів, тому в них немає ностальгії по будинкам :-)


Я живу в Каліфорнії, і у нас зими (в українському сенсі цього слова) немає зовсім. Ось це фото я зробив декілька хвилин тому:


:-))


Прикольно, як в Іспанії. Скукота :) В нас зараз снігу на городі 30 см (це в нас не було такої стихії, як на Одещині), мороз послабшав, близько 7 град., обіцяють плюсову температуру. Але коли 2 дні тому було "мороз и солнце, день чудесный", було краще. Бо сьогодні пасмурно, сиро і якось холодно.
А я так напереїжджалась за свої шкільні роки (вчилась в п"яти школах на Волині і Харківщині), що як після інституту потрапила в Чернігів, то хоч і не дуже полюбила місцевих мешканців, але нікуди їхати не хочу. Звикла.

Ви не повірите, але за неповні 16 років життя у США, я переїжджав 10 разів :) Тяжко звикнути за домом, якщо ти у ньому живеш пару років. Я думаю, що це також є причиною чому у США не будують будинки "на віка" -- люди живуть в одному місці у середньому 12 років, якщо не меньш.

Це ж стільки разів треба звикати до нових людей, до нового місця...

А те, що не будують "на віки" і взагалі, багато чого одноразового роблять, то США є країною, що створює найбільше твердих відходів і забруднює навколишнє середовище, часто не своє, а вже навіть штучні острови зі сміття є в океані. Якщо я помиляюсь, то Китай може на 1-у місці, США - на 2-му.
Хоча не лише в США, а і в світі в цілому тенденція до короткотривалого використання речей. А якби трохи думали про екологію, то робили б комп"ютери, наприклад, з резевним місцем, куди можна було б вставляти оновлення, щось викинути, щось додати, а корпус служив би років тридцять, і не було б мільйонів тонн технічного сміття.

  • 1